2023/2024

Nasza świetlica jest integralną częścią szkoły, która wspomaga i uzupełnia jej pracę. To miejsce przeznaczone dla uczniów,którzy spędzają swój wolny czas w pożyteczny sposób, bawiąc się i ucząc. Naszym zadaniem jest zapewnienie uczniom zorganizowanej opieki wychowawczej umożliwiającej im wszechstronny rozwój osobowości oraz stworzenie odpowiednich warunków do racjonalnego wykorzystania wolnego czasu. Staramy się tutaj o przyjazną atmosferę, aby dzieci czuły się bezpiecznie i swobodnie, znalazły chwilę pożądanego spokoju oraz odrobinę indywidualnego zainteresowania.

Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00.

W świetlicy prowadzimy zajęcia plastyczne, techniczne, umuzykalniające, czytelnicze oraz gry i zabawy towarzyskie i sportowe. Wychowankowie grają w gry planszowe, oglądają filmy i bajki, korzystają z komputera, układają puzzle i klocki, bawią się zabawkami, słuchają muzyki. Wykonane przez dzieci prace plastyczne i techniczne służą do dekoracji świetlicy, dzięki czemu zawsze jest ona kolorowa i zadbana.